O firmie

Firma JARPOL-KAM Jarosław Pacek została założona w 1998 roku. 

 

Początkowo przedmiotem naszej działalności było świadczenie usług pogrzebowych, z czasem poszerzyliśmy ofertę o kamieniarstwo, w ramach którego zajmujemy się wykonywaniem nagrobków oraz elementów wystroju wnętrz takich jak: parapety, blaty kuchenne i łazienkowe, kominki, schody czy posadzki a także kapliczek i elementów wyposażenia kościołów.

 

W zależności od potrzeb świadczymy usługi kamieniarskie w różnym zakresie: od samej sprzedaży elementów kamiennych po kompleksowe realizacje obejmujące m.in.: projektowanie, wymiarowanie, przygotowanie materiałów, transport, montaż i konserwację a także doradztwo na każdym etapie prowadzonych prac i po ich zakończeniu.

 

Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników a nasz zakład wyposażony jest w szereg specjalistycznych maszyn i urządzeń niezbędnych do obróbki kamienia, dzięki czemu możemy zaoferować klientom szeroką gamę wyrobów najwyższych standardach technicznych i jakościowych.

 

Jednocześnie firma nadal świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, starając sie ciągle podnosić ich poziom, by sprostać zmieniającym się potrzebom rynku.

 

Zatrudniamy profesjonalnych pracowników, posiadamy nowoczesne karawany pogrzebowe i chłodnie. Oferujemy pełen zakres usług a także służymy pomocą i wsparciem.

 

Więcej informacji na temat oferowanych przez nas produktów i usług znajdziecie Państwo w odpowiednich zakładkach na stronie.

 

Tagi: kamieniarstwo, usługi pogrzebowe
siedziba, zakład i biuro:
Dębówka 27 
08-455 Trojanów     

dom pogrzebowy:   
Korytnica 39    
08-455 Trojanów    

punkt wystawowy:                      
ul. Stachowskiego 29                                         
08-400 Garwolin                               tel. 505-150-519     lub     504-990-904
e-mail: biuro@jarpol-kam.pl
  

       

O jakości można mówić, gdy tym co do nas wraca są nasi Klienci a nie produkty...